位置:首页 > IC中文资料 > STD25NF10L
STD25NF10L价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
STD25NF10L
N-CHANNEL 100V - 0.030 ohm - 25A DPAK LOW GATE CHARGE STripFET??II POWER MOSFET
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STD25NF10L
STMICROELECTRONICS
意法半导体
isc N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES ·Drain Current : ID= 25A@ TC=25℃ ·Drain Source Voltage : VDSS= 100V(Min) ·Static Drain-Source On-Resistance : RDS(on) = 35mΩ(Max) @ VGS= 10V ·100 avalanche tested ·Minimum Lot-to-Lot variations for robust device performance and reliable operation DESCRIPTION ·motor drive, DC-D
ISC
无锡固电
N-channel Enhancement Mode Power MOSFET
Features VDS= 100V, ID= 40 A RDS(ON)
BYCHIP
百域芯
N-channel 100 V, 0.030 廓, 25 A DPAK STripFET??II Power MOSFET
N沟道100 V - 0.030 Ohm - 25 A - DPAK StripFET(TM) II功率MOSFET
N-Channel 100-V (D-S) MOSFET
文件:984.89 Kbytes Page:8 Pages
VBSEMI
微碧半导体
N-CHANNEL 100V - 0.033ohm - 25A DPAK LOW GATE CHARGE STripFET??POWER MOSFET
STD25NF10L产品属性
  • 类型
    描述
  • Package:
    DPAK
  • Grade:
    Automotive
  • VDSS(V):
    100
  • RDS(on)_max(@ VGS=10V)(Ω):