位置:首页 > IC中文资料 > STD17NF03
STD17NF03价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
STD17NF03
N-CHANNEL 30V - 0.038ohm - 17A - DPAK/IPAK STripFET??POWER MOSFET
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STD17NF03
STMICROELECTRONICS
意法半导体
N-CHANNEL 30V - 0.038 - 17A - DPAK/IPAK STripFETII MOSFET
N-channel 30 V, 0.038 Ohm typ., 17 A STripFET II Power MOSFET in IPAK package
N-channel 30V - 0.038ohm - 17A - DPAK/IPAK STripFET TM II Power MOSFET
文件:312.03 Kbytes Page:14 Pages
N-Channel 30-V (D-S) MOSFET
文件:1.68819 Mbytes Page:8 Pages
VBSEMI
微碧半导体
N-Channel MOSFET uses advanced trench technology
文件:988.19 Kbytes Page:4 Pages
DOINGTER
杜因特
N-Channel 30-V (D-S) MOSFET
文件:1.68905 Mbytes Page:8 Pages
VBSEMI
微碧半导体
STD17NF03产品属性
  • 类型
    描述
  • Package:
    IPAK
  • Grade:
    Industrial
  • VDSS(V):
    30
  • RDS(on)_max(@ 4.5/5V)(Ω):
    0.06
  • RDS(on)_max(@ VGS=10V)(Ω):