位置:首页 > IC中文资料 > MBR20080
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR20080
200 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
MBR20080
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A
Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MBR20080
180 Amp Schottky Rectifier
MICROSEMI
美高森美
Silicon Schottky Diode, 200A
Features • Guard Ring Protection • Low forward voltage drop • High surge current capability • Up to 100V VRRM
NAINA
200 Amp Schottky Barrier Rectifier 20 to 100 Volts
NJSEMINew Jersey Semi-Conductor Products, Inc.
新泽西半导体新泽西半导体公司
MCC
200Amp Rectifier 20-100 Volts Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
SCHOTTKY RECTIFIER
文件:206.7 Kbytes Page:7 Pages
IRF
Silicon Power Schottky Diode
文件:712.33 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
Schottky PowerMod
文件:123.26 Kbytes Page:2 Pages
MICROSEMI
美高森美
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
文件:446.88 Kbytes Page:2 Pages
AMERICASEMI
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 80V 200A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
GENESIC
SCHOTTKY RECTIFIER
IRF
AMERICASEMI
Silicon Power Schottky Diode
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
25 Watts, 1.6-1.7 GHz RF Power Transistor
Description ThPTB 20080 is a class A/AB, NPN, silicon bipolar junction, internallymatched RF power transistor intended for 26 Vdc operation from 1.6 to 1.7 GHz. It is rated at 25 Watts minimum output power for PEP applications. Ion implantation, nitride surface passivation and gold metallization
ERICSSON
爱立信