位置:首页 > IC中文资料 > MBR20080CTR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR20080CTR
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A
200Amp Rectifier 20-100 Volts Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MBR20080CTR
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
文件:446.88 Kbytes Page:2 Pages
AMERICASEMI
MBR20080CTR
Silicon Power Schottky Diode
文件:712.33 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR20080CTR
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 80V 200A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
GENESIC
MBR20080CTR
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
200 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
MCC
SCHOTTKY RECTIFIER
文件:206.7 Kbytes Page:7 Pages
IRF
25 Watts, 1.6-1.7 GHz RF Power Transistor
Description ThPTB 20080 is a class A/AB, NPN, silicon bipolar junction, internallymatched RF power transistor intended for 26 Vdc operation from 1.6 to 1.7 GHz. It is rated at 25 Watts minimum output power for PEP applications. Ion implantation, nitride surface passivation and gold metallization
ERICSSON
爱立信