位置:首页 > IC中文资料第6211页 > PTB20080
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PTB20080
25 Watts, 1.6-1.7 GHz RF Power Transistor
Description ThPTB 20080 is a class A/AB, NPN, silicon bipolar junction, internallymatched RF power transistor intended for 26 Vdc operation from 1.6 to 1.7 GHz. It is rated at 25 Watts minimum output power for PEP applications. Ion implantation, nitride surface passivation and gold metallization
ERICSSON
爱立信
PTB20080
ERICSSON
爱立信
200 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
MCC
SCHOTTKY RECTIFIER
文件:206.7 Kbytes Page:7 Pages
IRF
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A