SRF20150 | SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER FEATURES • Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 • Metal silicon junction ,majority carrier conduction • Guard ring for overvoltage protection • Low power loss ,high efficiency • High current capability ,Low forward voltage drop • High surge capability | GXELECTRONICS 星合电子 | ||
SRF20150 | Schottky Barrier Rectifier 文件:242 Kbytes Page:2 Pages | ISC 无锡固电 | ||
SRF20150 | 封装/外壳:TO-220-3 全封装,隔离接片 包装:管件 描述:DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列 | TSC 台湾半导体 | ||
SRF20150 | 整流二极管肖特基整流 | BYTESONIC 松浩电子 | ||
SRF20150 | 20A, 150V, Schottky Rectifier | TSC 台湾半导体 | ||
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS FEATURES ● Metal of silicon rectifier , majority carrier conduction ● Guard ring for transient protection ● Low power loss,high efficiency ● High current capability,low VF ● High surge capacity ● Plastic package has UL flammability classification 94V-0 ● For use in low voltage,high frequenc | HY 虹扬科技 | |||
20A 150V SCHOTTKY RECTIFIER Features Super Low Forward Voltage ( SLVF® ) Drop Reliable High Temperature Operation Softest, fast switching capability 150oC Operating Junction Temperature Lead Free Finish, RoHS Compliant | DGNJDZ 南晶电子 | |||
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER FEATURES • Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 • Metal silicon junction ,majority carrier conduction • Guard ring for overvoltage protection • Low power loss ,high efficiency • High current capability ,Low forward voltage drop • High surge capability | GXELECTRONICS 星合电子 | |||
20.0 AMP SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 文件:71.6 Kbytes Page:2 Pages | GWSEMI 唯圣电子 | |||
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 文件:141 Kbytes Page:3 Pages | HY 虹扬科技 | |||
Schottky Barrier Recitifiers 文件:481.9 Kbytes Page:4 Pages | HY 虹扬科技 | |||
Schottky Diodes | DACO 罡境电子 | |||
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER 文件:107.75 Kbytes Page:2 Pages | DGNJDZ 南晶电子 | |||
封装/外壳:TO-220-3 全封装,隔离接片 包装:管件 描述:DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列 | TSC 台湾半导体 | |||
SRF20150产品属性
- 类型
描述
- VRRM(V):
150
- VF(mV):
900
- Package:
ITO-220AB
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
SIRENZA |
23+ |
SSOP |
2569 |
全新原装假一赔十 |
SIRENZAMICRODEVICES |
25+ |
NA |
原装 |
MOSPEC |
TO220F |
绝对原装正品现货,全新深圳原装进口现货 |
RFMD |
24+ |
TSSOP-16 |
6868 |
原装现货,可开13%税票 |