位置:首页 > IC中文资料 > SMAF160A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMAF160A
丝印代码:160A;Surface mount transient voltage suppressor power 400 watts
SY
顺烨电子
SMAF160A
400W 160V TVS transient suppressor diode
文件:2.211515 Mbytes Page:5 Pages
SMAF160A
丝印代码:160A;Surface mount transient voltage suppressor power 200 watts
文件:1.51236 Mbytes Page:5 Pages
JUXING
广东钜兴电子
SMAF160A
JUXING
广东钜兴电子
Axial Lead Rectifiers
MOTOROLA
摩托罗拉
MOSFET BROADBAND RF POWER FET
The RF MOSFET Line Power Field Effect Transistor N–Channel Enhancement–Mode MOSFET Designed primarily for wideband large–signal output and driver from 30–500 MHz. • Typical Performance at 400 MHz, 28 Vdc Output Power = 4.0 Watts Gain = 17 dB Efficiency = 50 • Excellent Thermal
MOTOROLA
摩托罗拉
500 mW DHD ZENER DIODE DO-35
DESCRIPTION NEC Type RD2.0E to RD200E Series are planar type zener diode in the popular DO-35 package with DHD (Double Heatsink Diode) construction having allowable power dissipation of 500 mW. To meet various application at customers, Vz (zener voltage) is classified into the tight tolerance und
POWER TRANSISTORS(10A,320-380V,125W)