位置:首页 > IC中文资料 > SMA160CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMA160CA
丝印代码:VP;SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPESSOR DIODE
VOLTAGE RANGE: 5.0 - 440 V POWER: 400Watts Features ● Glass Passivated Die Construction ● Uni- and Bi-Directional Versions Available ● Excellent Clamping Capability ● Fast Response Time ● Plastic Material: UL Flammability Classification Rating 94V-0
SUNMATE
森美特
SMA160CA
丝印代码:A160CA;Transient Voltage Suppressors
CTC
沛伦
SMA160CA
400W 160V TVS transient suppressor diode
文件:887.747 Kbytes Page:5 Pages
SMA160CA
TVS (Transient Voltage Suppressors)
CTC
沛伦
Axial Lead Rectifiers
MOTOROLA
摩托罗拉
MOSFET BROADBAND RF POWER FET
The RF MOSFET Line Power Field Effect Transistor N–Channel Enhancement–Mode MOSFET Designed primarily for wideband large–signal output and driver from 30–500 MHz. • Typical Performance at 400 MHz, 28 Vdc Output Power = 4.0 Watts Gain = 17 dB Efficiency = 50 • Excellent Thermal
MOTOROLA
摩托罗拉
500 mW DHD ZENER DIODE DO-35
DESCRIPTION NEC Type RD2.0E to RD200E Series are planar type zener diode in the popular DO-35 package with DHD (Double Heatsink Diode) construction having allowable power dissipation of 500 mW. To meet various application at customers, Vz (zener voltage) is classified into the tight tolerance und
NEC
瑞萨
MOSORB ZENER OVERVOLTAGE TRANSIENT SUPPRESSORS
POWER TRANSISTORS(10A,320-380V,125W)
MOSPEC
统懋
SMA160CA产品属性
  • 类型
    描述
  • Vrm:
    160
更新时间:2026-5-14 18:50:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
SIRENZA
2545+
SMD
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
SMA
23+
NA
振宏微专业只做正品,假一罚百!
M/A-COM
24+
SMD
Sonitron
22+
原装现货 支持实单
SIRENZA
NA
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货
24+
SMA
20
进口原装正品优势供应
23+
##公司100%原装现货 假一罚十!可含税13%免费提供样