位置:首页 > IC中文资料第3642页 > MUR10040CTR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MUR10040CTR
Super Fast Recovery Diode, 100A
NAINA
MUR10040CTR
Silicon Super Fast Recovery Diode
文件:380.66 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MUR10040CTR
HIGH POWER- SUPER FAST RECTIFIERS
文件:412.5 Kbytes Page:2 Pages
AMERICASEMI
MUR10040CTR
文件:692.84 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MUR10040CTR
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 400V 50A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MUR10040CTR
Super Fast Recovery Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
MUR10040CTR
文件:408.12 Kbytes Page:2 Pages
AMERICASEMI
100 Amp Supre Fast Recovery Rectifier 50 to 600 Volts
MCC
MCC
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
ADPOW
SLOTTED SWITCH
INFRARED LED+PHOTO IC APPLICATIONS ● TIMING DETECTION FOR PRINTERS, TYPEWRITERS AND FACSIMILE
MARKTECH
MUR10040CTR产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MUR10040CTR
  • 功能描述
    整流器 SI S-FST RECOV 2TWR 50-600V100A400P/280R
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay Semiconductors
  • 产品
    Standard Recovery Rectifiers
  • 反向电压
    100 V
  • 恢复时间
    1.2 us
  • 正向连续电流
    2 A
  • 最大浪涌电流
    35 A 反向电流