位置:首页 > IC中文资料 > MBR20020
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR20020
200 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
MBR20020
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A
Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MCC
Silicon Schottky Diode, 200A
Features • Guard Ring Protection • Low forward voltage drop • High surge current capability • Up to 100V VRRM
NAINA
High Surge Capability
Features • High Surge Capability • Types from 20 to 40 V VRRM • Not ESD Sensitive
GENESIC
HIGH POWER-SCHOTTKY RECTIFIERS
AMERICASEMI
200Amp Rectifier 20-100 Volts Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
200 Amp Schottky Barrier Rectifier 20 to 100 Volts
NJSEMINew Jersey Semi-Conductor Products, Inc.
新泽西半导体新泽西半导体公司
HIGH POWER-SCHOTTKY RECTIFIERS
AMERICASEMI
Silicon Power Schottky Diode
文件:716.67 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
Silicon Power Schottky Diode
High Surge Capability
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE SCHOTTKY 200V 100A 2 TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 20V 200A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
200 Amp Supre Fast Recovery Rectifier 50 to 600 Volts
ULTRAFAST RECTIFIERS 200 AMPERES 200.400 VOLTS
MOTOROLA
摩托罗拉
ULTRA FAST RECOVERY MODULES
文件:231.22 Kbytes Page:4 Pages
MICROSEMI
美高森美
MBR20020产品属性
  • 类型
    描述
  • Io@Tj(A):
    200
  • IFSM(A):
    1500
  • IR@Tj(mA):
    20
  • Designation:
    Twin-Tower
  • Type:
    Module
  • Compliance:
    ' ''>
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MOTOROLA
专业模块
MODULE
模块原装主营-可开原型号增税票
23+
模块
450
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!