位置:首页 > IC中文资料第404页 > IXTH30N50L
IXTH30N50L价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IXTH30N50L
N-Channel Enhancement Mode
N-Channel Enhancement Mode Features ● Designed for linear operation ● International standard packages ● Unclamped Inductive Switching (UIS) rated. ● Molding epoxies meet UL 94 V-0 flammability classification ● Integrated gate resistor for easy paralleling ● Guaranteed FBSOA at 75°C Applica
IXYS
艾赛斯
IXTH30N50L
isc N-Channel MOSFET Transistor
ISC
无锡固电
IXTH30N50L
N通道线性MOSFET
• 专为线性操作设计\n• 75°C条件下FBSOA得到保证\n• 雪崩评级\n• 国际标准包装\n• 拥有UL 94 V-0易燃性认证 成型环氧树脂;
LITTELFUSE
力特
N通道线性MOSFET
• 专为线性操作设计\n• 75°C条件下FBSOA得到保证\n• 低导通电阻RDS(on)\n• 雪崩评级\n• 国际标准包装\n• 拥有UL 94 V-0易燃性认证 成型环氧树脂;
LITTELFUSE
力特
N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES · Drain Current -ID= 30A@ TC=25℃ · Drain Source Voltage -VDSS= 500V(Min) · Static Drain-Source On-Resistance -RDS(on) = 215mΩ(Max) @ VGS= 10V APPLICATIONS ·Current Regulators ·Solid State Circuit Breakers
ISC
无锡固电
Linear L2TM Power MOSFET with extended FBSOA N-Channel Enhancement Mode
IXYS
艾赛斯
N-Channel Power MOSFET
文件:159.3 Kbytes Page:6 Pages
文件:387.84 Kbytes Page:2 Pages
N-Channel Power MOSFET
TMOS POWER FET 30 AMPERES 500 VOLTS RDS(on) = 0.150 OHM
MOTOROLA
摩托罗拉
TMOS POWER FET 30 AMPERES 500 VOLTS RDS(on) = 0.15 OHM
MOTOROLA
摩托罗拉
HiPerFET Power MOSFETs ISOPLUS247
文件:92.65 Kbytes Page:4 Pages
IXTH30N50L产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    IXTH30N50L
  • 功能描述
    MOSFET 30 Amps 500V
  • RoHS
  • 制造商
    STMicroelectronics
  • 晶体管极性
    N-Channel
  • 汲极/源极击穿电压
    650 V
  • 闸/源击穿电压
    25 V
  • 漏极连续电流
    130 A 电阻汲极/源极
  • RDS(导通)
    0.014 Ohms