位置:首页 > IC中文资料第7236页 > IRFL014PBF
IRFL014PBF价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IRFL014PBF
Surface Mount, Fast Switching
IRF
IRFL014PBF
Power MOSFET
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
IRFL014PBF
Power MOSFET
文件:1.0036 Mbytes Page:9 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
N-Channel Enhancement Mode Field Effect Transistor
FAIRCHILD
仙童半导体
MPEG 2.5 LAYER III AUDIO DECODER WITH ADPCM AND SRS WOWO POSTPROCESSING CAPABILITY
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STMICROELECTRONICS
意法半导体
NPN SILICON RF POWER TRANSISTOR
DESCRIPTION: The ASI TVV014A is designed for Television Band III Applications up to 225 MHz. FEATURES: • Common Emitter • PG = 14 dB at 14 W/225 MHz • Omnigold™ Metalization System • Emitter Ballasting
ASI
Adaptive Cable Equalizer for High-Speed Data Recovery
文件:521.28 Kbytes Page:18 Pages
NSC
国半
IRFL014PBF产品属性
  • 型号
    IRFL014PBF
  • 功能描述
    MOSFET N-Chan 60V 2.7 Amp
  • 汲极/源极击穿电压
    650 V
  • 闸/源击穿电压
    25 V
  • 漏极连续电流
    130 A 电阻汲极/源极
  • RDS(导通)
    0.014 Ohms