位置:首页 > IC中文资料第5410页 > FXPT22200E
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FXPT22200E
FXP FlexiPlug짰 HYBRID PLUGGABLE BLOCK Screw/Pressure-Plate Termination
文件:451.62 Kbytes Page:4 Pages
AMPHENOL
安费诺
FXPT22200E
包装:散装 描述:.200\ 连接器,互连器件 针座、插头和插座
AMPHENOLPCD
安费诺
AMPHENOL
2A 200V Schottky diode
文件:317.357 Kbytes Page:2 Pages
SUNMATE
森美特
PDF上传者:深圳冠荣电子有限公司
2A Integrated Switch Synchronous Buck Regulator with Frequency Programmable from 800kHz to 4MHz
文件:1.09635 Mbytes Page:22 Pages
MICREL
麦瑞半导体