位置:首页 > IC中文资料第7410页 > MIC22200YML
MIC22200YML价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MIC22200YML
2A Integrated Switch Synchronous Buck Regulator with Frequency Programmable from 800kHz to 4MHz
文件:1.09635 Mbytes Page:22 Pages
MICREL
麦瑞半导体
封装/外壳:12-VFDFN 裸焊盘,12-MLF® 功能:降压 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 12MLF 集成电路(IC) 稳压器 - DC-DC 开关稳压器
MICROCHIP
微芯科技
MICROCHIP
微芯科技
MICREL
麦瑞半导体
2A 200V Schottky diode
文件:317.357 Kbytes Page:2 Pages
SUNMATE
森美特
PDF上传者:深圳冠荣电子有限公司
FXP FlexiPlug짰 HYBRID PLUGGABLE BLOCK Screw/Pressure-Plate Termination
文件:451.62 Kbytes Page:4 Pages
AMPHENOL
安费诺
AMPHENOL
安费诺
MIC22200YML产品属性
  • 型号
    MIC22200YML
  • 制造商
  • 制造商全称
    Micrel Semiconductor
  • 功能描述