位置:TD1501T33 > TD1501T33详情
TD1501T33中文资料
厂家型号
TD1501T33
功能描述
3A 150KHz PWM Buck DC/DC Converter
泰德半导体有限公司官网
TD1501T33数据手册规格书PDF详情
voltage of 3.3V, 5V, and an adjustable output version.
Both versions are capable of driving a 3A load with
Features
3.3V, 5V and adjustable output versions
Output adjustable from 1.23v to 43V
Fixed 150KHz frequency internal oscillator
Guaranteed 3A output load current
Input voltage range up to 45V
Battery charger
Step-down to 3.3V for microprocessors
更新时间:2026-5-14 15:12:00
23+
TO-252
3000
原装正品假一罚百!可开增票!
18+
TO252
保证进口原装可开17%增值税发票