位置:TD1501S33 > TD1501S33详情
TD1501S33中文资料
厂家型号
TD1501S33
功能描述
3A 150KHz PWM Buck DC/DC Converter
泰德半导体有限公司官网
TD1501S33数据手册规格书PDF详情
voltage of 3.3V, 5V, and an adjustable output version.
Both versions are capable of driving a 3A load with
Features
3.3V, 5V and adjustable output versions
Output adjustable from 1.23v to 43V
Fixed 150KHz frequency internal oscillator
Guaranteed 3A output load current
Input voltage range up to 45V
Battery charger
Step-down to 3.3V for microprocessors
更新时间:2026-5-14 9:02:00
供应商 型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
TECHCODE/泰德
25+
TO-263-5
188600
全新原厂原装正品现货 欢迎咨询
23+
TO-263
原装正品,假一罚十
24+
TO-263
17+
100%原装正品现货
18+