位置:首页 > IC中文资料第3271页 > THF45US24
THF45US24价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
THF45US24
AC-DC Power Supplies
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 36-100 Watts AED Series • Low Profile • Single Outputs from 5 V to 48 V • Universal Input • Optional Floating Output • High Power Density • 36, 45, 70 & 100 W Versions • Class II Insulation on 36 W Version
XPPOWER
AC-DC Power Supplies 45-130 Watts AEH Series • Output Voltages from 2.5 V to 48 V • Non-standard Outputs Available • Universal Input • Single & Multiple Output Versions • 0 °C to +70 °C Operating Temperature • Efficiency up to 80 • Non-standard Connectors Available
文件:627.66 Kbytes Page:3 Pages
IT & Medical Safety Approvals
文件:405.95 Kbytes Page:4 Pages
THF45US24产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    THF45US24
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU DIN RAIL 48W 24V
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU, DIN RAIL 48W 24V
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
TOKIN
20+
TO-79
35830
原装优势主营型号-可开原型号增税票
THINE
ROHS+Original
NA
175
专业电子元器件供应链/QQ 350053121 /正纳电子
WISEVIEW
TQFP
450
正品原装--自家现货-实单可谈
WISEVIEW
16+
TQFP
进口原装现货/价格优势!
TOSHIBA
23+
NA
专做原装正品,假一罚百!
SHARP/夏普
QFN
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
Talent
24+
模块
400
SHARP/夏普
11+
QFN
明嘉莱只做原装正品现货
THINE
QFP
绝对原装正品全新进口深圳现货
VISE
24+
原装现货,可开13%税票