位置:首页 > IC中文资料 > AED45US24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AED45US24
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 36-100 Watts AED Series • Low Profile • Single Outputs from 5 V to 48 V • Universal Input • Optional Floating Output • High Power Density • 36, 45, 70 & 100 W Versions • Class II Insulation on 36 W Version
XPPOWER
AED45US24
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 45W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
AED45US24
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 45W
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 45-130 Watts AEH Series • Output Voltages from 2.5 V to 48 V • Non-standard Outputs Available • Universal Input • Single & Multiple Output Versions • 0 °C to +70 °C Operating Temperature • Efficiency up to 80 • Non-standard Connectors Available
文件:627.66 Kbytes Page:3 Pages
IT & Medical Safety Approvals
文件:405.95 Kbytes Page:4 Pages
AED45US24产品属性
  • 类型
    描述
  • 包装:
    散装
  • 零件状态:
    停产
  • 使用地区:
    国际
  • 外形:
    台式(类 I)
  • 输入类型:
    缆线(单独出售)
  • 电压 - 输入:
    90 ~ 264 VAC
  • 电压 - 输出:
    24V
  • 电流 - 输出(最大值):
    1.88A
  • 功率 (W):
    45 W
  • 极化:
    正极中心
  • 应用:
    ITE(商业)
  • 效率:
    85%
  • 工作温度:
    0°C ~ 60°C
  • 输出连接器:
    圆管插头,2.5mm 圆管插头 x 5.5mm 外径 x 12.0mm
  • 电线长度:
    48\(1.22m)
  • 输入连接器:
    IEC 320-C14
  • 大小 / 尺寸:
    5.20\ 长 x 2.29\ 宽 x 1.18\ 高(132.0mm x 58.0mm x 30.0mm)