位置:首页 > IC中文资料第85页 > ST3237ECDR
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
ST3237ECDR | 짰5KV ESD-PROTECTED, 1mA, 3 TO 5.5V, 250KBPS, RS-232 TRANSCEIVER WITH STAND-BY DESCRIPTION The ST3237E is a 3V to 5.5V powered EIA/TIA-232 and V.28/V.24 communication interfaces high data-rate capability and enhanced electrostatic discharge (ESD) protection at ±8KV using IEC1000-4-2 contact discharge and ±15kV using Human Body Model (HBM). The other pins are protected with | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | ||
3 TO 5.5V, 250KBPS, RS-232 TRANSCEIVER WITH STAND-BY DESCRIPTION The ST3237 is a 3V to 5.5V powered EIA/TIA-232 and V.28/V.24 communication interfaces high data-rate capabilities. ST3237 is a transceiver (5 drivers, 3 receivers) for fast modem applications. ■ 1µA LOW POWER SHUTDOWN WITH RECEIVERS ACTIVE ■ GUARENTEED DATA RATE 250Kbps (Normal Oper | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | |||
짰5KV ESD-PROTECTED, 1mA, 3 TO 5.5V, 250KBPS, RS-232 TRANSCEIVER WITH STAND-BY DESCRIPTION The ST3237E is a 3V to 5.5V powered EIA/TIA-232 and V.28/V.24 communication interfaces high data-rate capability and enhanced electrostatic discharge (ESD) protection at ±8KV using IEC1000-4-2 contact discharge and ±15kV using Human Body Model (HBM). The other pins are protected with | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | |||
ST3237ECDR产品属性
- 型号
ST3237ECDR
- 电源电压-最大
+/- 5.5 V
- 电源电压-最小
+/- 2.37 V
|---|---|---|---|---|---|---|---|
ST |
24+ |
SSOP28 |
全新原厂原装,进口正品现货,正规渠道可含税!! |
STM |
20+ |
TSSOP-16 |
原装优势主营型号-可开原型号增税票 |
ST |
25+ |
SSOP28 |
原装 |
26+ |
SOP16 |
只有原装 可配单 |
SSOP28P |
6540 |
只做原厂原装正品现货或订货!终端工厂可以申请样品! |
20+ |
SOP-28 |
2960 |
诚信交易大量库存现货 |
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票! |
22+ |
公司只做原装 品质保障 |
SOP16 |
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价 |