位置:首页 > IC中文资料第85页 > ST3237EBPR
ST3237EBPR价格
|---|---|---|---|---|
ST3237EBPR | 짰5KV ESD-PROTECTED, 1mA, 3 TO 5.5V, 250KBPS, RS-232 TRANSCEIVER WITH STAND-BY DESCRIPTION The ST3237E is a 3V to 5.5V powered EIA/TIA-232 and V.28/V.24 communication interfaces high data-rate capability and enhanced electrostatic discharge (ESD) protection at ±8KV using IEC1000-4-2 contact discharge and ±15kV using Human Body Model (HBM). The other pins are protected with | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | ||
ST3237EBPR | 짹 15KV ESD-protected, 1關A, 3 to 5.5V, 250Kbps RS-232 Transceiver with stand-by 文件:295.93 Kbytes Page:17 Pages | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | ||
ST3237EBPR | 짹 15 kV ESD protected, 1 關A, 3 to 5.5 V, 250 kbps RS-232 transceiver with stand-by 文件:769.75 Kbytes Page:18 Pages | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | ||
ST3237EBPR | 封装/外壳:28-SSOP(0.209",5.30mm 宽) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP 集成电路(IC) 驱动器,接收器,收发器 | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | ||
3 TO 5.5V, 250KBPS, RS-232 TRANSCEIVER WITH STAND-BY DESCRIPTION The ST3237 is a 3V to 5.5V powered EIA/TIA-232 and V.28/V.24 communication interfaces high data-rate capabilities. ST3237 is a transceiver (5 drivers, 3 receivers) for fast modem applications. ■ 1µA LOW POWER SHUTDOWN WITH RECEIVERS ACTIVE ■ GUARENTEED DATA RATE 250Kbps (Normal Oper | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | |||
짰5KV ESD-PROTECTED, 1mA, 3 TO 5.5V, 250KBPS, RS-232 TRANSCEIVER WITH STAND-BY DESCRIPTION The ST3237E is a 3V to 5.5V powered EIA/TIA-232 and V.28/V.24 communication interfaces high data-rate capability and enhanced electrostatic discharge (ESD) protection at ±8KV using IEC1000-4-2 contact discharge and ±15kV using Human Body Model (HBM). The other pins are protected with | STMICROELECTRONICS 意法半导体 | |||
ST3237EBPR产品属性
- 型号
ST3237EBPR
- 电源电压-最大
+/- 5.5 V
- 电源电压-最小
+/- 2.37 V