位置:首页 > IC中文资料第194页 > SD48D50A
SD48D50A价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SD48D50A
Dual Output to 50A 600 Vac DC Control
DESCRIPTION The Series SD dual-phase relays are designed for all types of loads. The design incorporates two relays in a single package. The relays utilize optical isolation to protect the control from load transients. Highcurrent models are excellent for motor and phase angle control. The 50A 60
TELEDYNE
华特力科
TELEDYNE
华特力科
Output to 50A, 600Vac DC Control Solid-State Relays
Output to 125A, 690 Vac
文件:913.29 Kbytes Page:8 Pages
Output to 75A, 510 Vac Solid-State Relay with Diagnostic
文件:441.37 Kbytes Page:4 Pages
High Industrial Performance (HIPak) Solid-State Relays
文件:444.35 Kbytes Page:4 Pages
SD48D50A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SD48D50A
  • 功能描述
    固态继电器-工业安装 50A 24-600VAC Zero Cross
  • RoHS
  • 制造商
    Crydom
  • 控制电压范围
    4 VDC to 32 VDC
  • 负载电压额定值
    7 VDC to 72 VDC
  • 负载电流额定值
    160 A