位置:首页 > IC中文资料第10857页 > SD48D50A2
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SD48D50A2
Dual Output to 50A 600 Vac DC Control
DESCRIPTION The Series SD dual-phase relays are designed for all types of loads. The design incorporates two relays in a single package. The relays utilize optical isolation to protect the control from load transients. Highcurrent models are excellent for motor and phase angle control. The 50A 60
TELEDYNE
华特力科
SD48D50A2产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SD48D50A2
  • 制造商
    Teledyne Relays
  • 功能描述
    RLY SSR 3MA 30V DC-IN 50A 600V AC-OUT - Bulk
  • 制造商
    Teledyne Industrial
  • 功能描述
    Up to 50A 600Vac Hockey Puck Dual SSR