位置:首页 > IC中文资料 > SCHF25000
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SCHF25000
封装/外壳:轴向 包装:散装 描述:DIODE GP 25KV 500MA AXIAL 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
ETC
知名厂家
SCHF25000
DIODE GP 25KV 500MA AXIAL
SEMTECH
先之科
5 AMP RECITIFIER ASSEMBLY
SSDI
0.5 AMPS 2.5kV thru 25kV FAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY
FEATURES: ● Average Output Current 0.5Amps ● 2500 to 25000 V Blocking Voltage ● Ultrafast Recovery: 180 nsec Maximum ● Low Reverse Leakage Current ● Corona Free Construction ● Glass Passivated Rectifiers ● Hermetically Sealed Discretes ● Superior Thermal Shock Resistance ● TX and TXV Leve
SSDI
Programmable Spread Spectrum Clock Generator for EMI Reduction
文件:271.29 Kbytes Page:10 Pages
CYPRESSCypress Semiconductor
赛普拉斯赛普拉斯半导体公司
23-28 GHz Driver Amplifier MMIC
文件:323.9 Kbytes Page:6 Pages
RAYTHEON
雷神
1.1 to 2 AMPS 2.5kV thru 25kV ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY