位置:首页 > IC中文资料第6764页 > RMDA25000
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
RMDA25000
23-28 GHz Driver Amplifier MMIC
文件:323.9 Kbytes Page:6 Pages
RAYTHEON
雷神
RMDA25000
RAYTHEON
雷神
5 AMP RECITIFIER ASSEMBLY
SSDI
0.5 AMPS 2.5kV thru 25kV FAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY
FEATURES: ● Average Output Current 0.5Amps ● 2500 to 25000 V Blocking Voltage ● Ultrafast Recovery: 180 nsec Maximum ● Low Reverse Leakage Current ● Corona Free Construction ● Glass Passivated Rectifiers ● Hermetically Sealed Discretes ● Superior Thermal Shock Resistance ● TX and TXV Leve
SSDI
Programmable Spread Spectrum Clock Generator for EMI Reduction
文件:271.29 Kbytes Page:10 Pages
CYPRESSCypress Semiconductor
赛普拉斯赛普拉斯半导体公司
1.1 to 2 AMPS 2.5kV thru 25kV ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY