位置:首页 > IC中文资料 > SDA25000F
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SDA25000F
0.5 AMPS 2.5kV thru 25kV FAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY
FEATURES: ● Average Output Current 0.5Amps ● 2500 to 25000 V Blocking Voltage ● Ultrafast Recovery: 180 nsec Maximum ● Low Reverse Leakage Current ● Corona Free Construction ● Glass Passivated Rectifiers ● Hermetically Sealed Discretes ● Superior Thermal Shock Resistance ● TX and TXV Leve
SSDI
SDA25000F
0.5 A, 25 kV Fast Recovery Rectifier Assembly
分立 • Average Output Current: 0.5 Amps\n• 25 kV Blocking Voltage\n• Fast Recovery: 180 nsec Maximum\n• Low Reverse Leakage Current\n• Corona Free Construction\n• Glass Passivated Rectifiers\n• Hermetically Sealed Discretes\n• Superior Thermal Shock Resistance\n• Also Available in Ultrafast and Hyperfast;
SSDI
5 AMP RECITIFIER ASSEMBLY
Programmable Spread Spectrum Clock Generator for EMI Reduction
文件:271.29 Kbytes Page:10 Pages
CYPRESSCypress Semiconductor
赛普拉斯赛普拉斯半导体公司
23-28 GHz Driver Amplifier MMIC
文件:323.9 Kbytes Page:6 Pages
RAYTHEON
雷神
1.1 to 2 AMPS 2.5kV thru 25kV ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY
文件:38.15 Kbytes Page:2 Pages
SDA25000F产品属性
  • 类型
    描述
  • Io [A]:
    0.50
  • trr [nsec]:
    180
  • Ifsm [A]:
    25
  • Vf typ [V]:
    N/A
  • Vf max [V]:
    37.50
  • Ir typ [µA]:
    N/A
  • Ir max [µA]:
    2.00
  • BVr min [V]:
  • Package:
    HV Stick
更新时间:2026-5-14 21:51:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
SIEMENS/西门子
26+
DIP
只做原装,欢迎来电资询
SIEMENS/西门子
26+
DIP
公司只有正品,实单来谈
SanRex
专业模块
MODULE
模块原装主营-可开原型号增税票
DIP8
代理全系列销售,全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
23+
原厂原装正品现货!!
25+
DIP-8
原装
SANREX
23+
模块
320
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!