位置:首页 > IC中文资料 > SDA25000
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SDA25000
5 AMP RECITIFIER ASSEMBLY
SSDI
SDA25000
0.5 A, 25 kV Standard Recovery High Voltage Rectifier
SSDI
SDA25000
STANDARD RECOVERY HIGH VOLTAGE RECTIFIER
文件:105.68 Kbytes Page:2 Pages
0.5 AMPS 2.5kV thru 25kV FAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY
FEATURES: ● Average Output Current 0.5Amps ● 2500 to 25000 V Blocking Voltage ● Ultrafast Recovery: 180 nsec Maximum ● Low Reverse Leakage Current ● Corona Free Construction ● Glass Passivated Rectifiers ● Hermetically Sealed Discretes ● Superior Thermal Shock Resistance ● TX and TXV Leve
0.5 A, 25 kV Fast Recovery Rectifier Assembly
分立 • Average Output Current: 0.5 Amps\n• 25 kV Blocking Voltage\n• Fast Recovery: 180 nsec Maximum\n• Low Reverse Leakage Current\n• Corona Free Construction\n• Glass Passivated Rectifiers\n• Hermetically Sealed Discretes\n• Superior Thermal Shock Resistance\n• Also Available in Ultrafast and Hyperfast;
0.5 AMPS 2.5kV thru 25kV ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY
FEATURES: ● Average Output Current 0.5Amps ● 2500 to 25000 V Blocking Voltage ● Ultrafast Recovery: 80 nsec Maximum ● Low Reverse Leakage Current ● Corona Free Construction ● Glass Passivated Rectifiers ● Hermetically Sealed Discretes ● Superior Thermal Shock Resistance ● TX and TXV Level
0.5 A, 25 kV Ultrafast Recovery Rectifier Assembly
分立 • Average Output Current: 0.5 A\n• 25 kV Blocking Voltage\n• Ultrafast Recovery: 80 nsec Maximum\n• Low Reverse Leakage Current\n• Corona Free Construction\n• Glass Passivated Rectifiers\n• Hermetically Sealed Discretes\n• Superior Thermal Shock Resistance\n• TX, TXV, and S-Level Screening Available;
Programmable Spread Spectrum Clock Generator for EMI Reduction
文件:271.29 Kbytes Page:10 Pages
CYPRESSCypress Semiconductor
赛普拉斯赛普拉斯半导体公司
23-28 GHz Driver Amplifier MMIC
文件:323.9 Kbytes Page:6 Pages
RAYTHEON
雷神
1.1 to 2 AMPS 2.5kV thru 25kV ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER ASSEMBLY