位置:首页 > IC中文资料第2844页 > NTE15009
NTE
TUNING DIODES Frequency Linear Tuning Varactors TM
MICROSEMI
美高森美
Surface Mount Toroidal Inductors
文件:41.37 Kbytes Page:1 Pages
RHOMBUS-IND
150MHz High-Loss SAW Filter 4.60MHz Bandwidth
文件:147.37 Kbytes Page:4 Pages
SIPAT
胜普电子
Automotive 300mA LDO Regulators with Switched Output and Overvoltage Protector
文件:469.37 Kbytes Page:23 Pages
MAXIM
美信
MAXIM
美信
NTE15009产品属性
  • 型号
    NTE15009
  • 功能描述
    IC-VCR COLOR ACC CKT
  • 功能描述
    IC, ACC CIRCUIT, 50V, 18-DIP; No. of
  • Pins
    2; Supply Voltage
  • Max
    50V; RF
  • Type
    -; Operating Temperature
  • Min
    -55C; Operating Temperature
  • Max
    125C; Frequency
  • Range
    -; Operating Temperature
  • Range
    -55C to +125C;
  • Package/Case
    F Type
更新时间:2026-5-14 15:01:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
NTE
22+
公司只做原装 品质保障
23+
NA
156
专做原装正品,假一罚百!
2450+
TO92
只做原厂原装正品终端客户免费申请样品
24+
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增