位置:首页 > IC中文资料第2844页 > NTE15006E
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
NTE15006E
NTE
NTE15006E
Integrated circuit protector.
NTE
3 PHASE BRIDGE MODULES
3 Phase Bridge Modules • Maximum Surge Current 1600 Amps • High Terminal-to-bass Isolation of 2500VAC RMS • Available to 1400 Volts • Mounting Bolts Isolation From Power Terminals
MICROSEMI
美高森美
3 PHASE BRIDGE MODULES
MICROSEMI
美高森美
40V, Ultra-Low Quiescent-Current Linear Regulators in 6-Pin TDFN/8-Pin SO
General Description The MAX15006/MAX15007 ultra-low quiescent-current linear regulators are ideal for use in automotive and battery-operated systems. These devices operate from an input voltage of 4V to 40V, deliver up to 50mA of output current, and consume only 10μA of quiescent current at no
MAXIM
美信
Silicon Power Rectifier
Silicon Power Rectifier • Compact Package • Glass Passivated Die • 150A • Non-Isolated Baseplate • Low Profile
Twin Diode Module
NTE15006E产品属性
  • 型号
    NTE15006E
  • 功能描述
    IC-PROTECTOR-0.6A
  • 功能描述
    0.6A PROTECTOR PKG OF 2
    IC MOTOR DRVR; Motor
  • Type
    -; No. of
  • Outputs
    1; Output
  • Current
    600mA; Driver Case
  • Style
    (Not Applicable); No. of
  • Pins
    2; Supply Voltage
  • Max
    50V; Operating Temperature
  • Min
    -55C; Operating Temperature
  • Max
    125C
    IC MOTOR DRVR; Motor
  • Type
    -; No. of
  • Outputs
    1; Output
  • Current
    600mA; Driver Case
  • Style
  • Pins
    2; Supply Voltage
    50V; Operating Temperature
  • Min
    -55C; Operating Temperature
    125C; Supply Voltage
  • Range
    50V
更新时间:2026-5-13 22:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
24+
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增