位置:首页 > IC中文资料第8731页 > EH15006Q
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EH15006Q
3 PHASE BRIDGE MODULES
3 Phase Bridge Modules • Maximum Surge Current 1600 Amps • High Terminal-to-bass Isolation of 2500VAC RMS • Available to 1400 Volts • Mounting Bolts Isolation From Power Terminals
MICROSEMI
美高森美
3 PHASE BRIDGE MODULES
MICROSEMI
美高森美
40V, Ultra-Low Quiescent-Current Linear Regulators in 6-Pin TDFN/8-Pin SO
General Description The MAX15006/MAX15007 ultra-low quiescent-current linear regulators are ideal for use in automotive and battery-operated systems. These devices operate from an input voltage of 4V to 40V, deliver up to 50mA of output current, and consume only 10μA of quiescent current at no
MAXIM
美信
Silicon Power Rectifier
Silicon Power Rectifier • Compact Package • Glass Passivated Die • 150A • Non-Isolated Baseplate • Low Profile
Twin Diode Module
EH15006Q产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EH15006Q
  • 制造商
  • 制造商全称
    Microsemi Corporation
  • 功能描述
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
XYK
2016+
SOP16
只做原装,假一罚十,公司专营变压器,滤波器!
BCD
24+
SOT223
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增