位置:首页 > IC中文资料 > MBR60020CTR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR60020CTR
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 600A
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 600A Features High Surge Capability Types Up to 45V VRRM
TEL
MBR60020CTR
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
AMERICASEMI
MBR60020CTR
High Surge Capability
文件:448.78 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR60020CTR
Silicon Power Schottky Diode
文件:718.88 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR60020CTR
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 20V 300A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MBR60020CTR
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE SCHOTTKY 20V 300A 2 TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
TEL
Features • High Surge Capability • Types Up to 45V VRRM
类比科技
MBR60020CTR产品属性
  • 类型
    描述
  • Io@Tj(A):
    600
  • IFSM(A):
    4000
  • IR@Tj(mA):
    20
  • Designation:
    Twin-Tower
  • Type:
    Module
  • Compliance:
    ' ''>
更新时间:2026-5-14 14:14:00
120
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!