位置:首页 > IC中文资料第8409页 > MBRF60020
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBRF60020
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 600A
Features • High Surge Capability • Types Up to 45V VRRM
TEL
MBRF60020
Silicon Power Schottky Diode
Features • High Surge Capability • Types from 20 V to 40 V VR • Not ESD Sensitive
GENESIC
MBRF60020
封装/外壳:TO-244AB 包装:散装 描述:DIODE SCHOTTKY 20V 300A TO244AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
GENESIC
MBRF60020
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
TEL
Silicon Power Schottky Diode
文件:479.15 Kbytes Page:3 Pages
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
封装/外壳:TO-244AB 包装:散装 描述:DIODE SCHOTTKY 200V 300A TO244AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 600A Features High Surge Capability Types Up to 45V VRRM
High-Precision Reset Voltage Detector
文件:331.29 Kbytes Page:14 Pages
AAT
类比科技
MBRF60020产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MBRF60020
  • 功能描述
    肖特基二极管与整流器 Schottky Rectifier - 20 V - 600 A - TO-244AB
  • RoHS
  • 制造商
    Skyworks Solutions, Inc.
  • 产品
    Schottky Diodes
  • 峰值反向电压
    2 V
  • 正向连续电流
    50 mA
  • 配置
    Crossover Quad
  • 正向电压下降
    370 mV
  • 最大功率耗散
    75 mW