位置:首页 > IC中文资料 > MBR60020CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR60020CT
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 600A
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 600A Features High Surge Capability Types Up to 45V VRRM
TEL
MBR60020CT
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
AMERICASEMI
MBR60020CT
High Surge Capability
Silicon Power Schottky Diode Features • High Surge Capability ​​​​​​​• Types from 20 V to 40 V VRRM • Not ESD Sensitive
GENESIC
MBR60020CT
Silicon Power Schottky Diode
文件:718.88 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR60020CT
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 20V 300A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MBR60020CT
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
TEL
AMERICASEMI
Silicon Power Schottky Diode
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
High Surge Capability
Features • High Surge Capability • Types Up to 45V VRRM
High-Precision Reset Voltage Detector
文件:331.29 Kbytes Page:14 Pages
AAT
类比科技
MBR60020CT产品属性
  • 类型
    描述
  • Io@Tj(A):
    600
  • IFSM(A):
    4000
  • IR@Tj(mA):
    20
  • Designation:
    Twin-Tower
  • Type:
    Module
  • Compliance:
    ' ''>
更新时间:2026-5-14 13:27:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
GeneSiC Semiconductor
22+
Twin Tower
原厂渠道,现货配单
IXFN
23+
标准封装
原厂授权一级代理 IGBT模块 可控硅 晶闸管 熔断器质保
MOTOROLA
专业模块
MODULE
模块原装主营-可开原型号增税票
N/A
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择
MOTOROLA
23+
模块
120
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!