位置:首页 > IC中文资料 > MBR20040CTR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR20040CTR
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A
200Amp Rectifier 20-100 Volts Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MBR20040CTR
HIGH POWER-SCHOTTKY RECTIFIERS
Features • High Surge Capability • Types Up to 100V VRRM
AMERICASEMI
MBR20040CTR
High Surge Capability
Features • High Surge Capability • Types from 20 to 40 V VRRM • Not ESD Sensitive
GENESIC
MBR20040CTR
Silicon Power Schottky Diode
文件:542.18 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR20040CTR
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 40V 200A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MBR20040CTR
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
200 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
Schottky PowerMod
MICROSEMI
美高森美
200 Amp Supre Fast Recovery Rectifier 50 to 600 Volts
MCC
ULTRAFAST RECTIFIER 200 AMPERES
MOTOROLA
摩托罗拉
ULTRAFAST RECTIFIERS 200 AMPERES 200.400 VOLTS
MOTOROLA
摩托罗拉
MBR20040CTR产品属性
  • 类型
    描述
  • Io@Tj(A):
    200
  • IFSM(A):
    1500
  • IR@Tj(mA):
    20
  • Designation:
    Twin-Tower
  • Type:
    Module
  • Compliance:
    ' ''>
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
专业模块
MODULE
模块原装主营-可开原型号增税票
23+
模块
620
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!