位置:首页 > IC中文资料第9487页 > IXTP4N45
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IXTP4N45
4 AMPS 450-500 V, 1.5-ohm / 2.0-ohm
文件:72.71 Kbytes Page:1 Pages
IXYS
艾赛斯
High Gain Darlington Output Optocouplers
Description The 4N45/46 optocouplers contain a GaAsP light emitting diode optically coupled to a high gain photodetector IC. Features • High Current Transfer Ratio–1500 Typical • Low Input Current Requirement–0.5 mA • Performance Guaranteed over 0°C to 70°C Temperature Range •
HP
安捷伦
N-Channel Power MOSFETs, 4.5 A, 450V/500V
Description These devices are n-channel, enhancement mode, power MOSFETs designed especially for high voltage, high spaed applications, such as off-line switching power supplies, UPS, AC and DC motor controls, relay and solenoid drivers. • VGS Rated at ± 20V • Silicon Gate for Fast Switchi
FAIRCHILD
仙童半导体
LOW INPUT CURRENT DARLINGTON OUTPUT OPTICALLY COUPLED ISOLATOR
文件:51.65 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
IXYS
艾赛斯
IXTP4N45产品属性
  • 类型
    描述
  • 功能描述:
    TRANSISTOR
更新时间:2026-5-14 18:28:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
N/A
7500
24+
TO-220
VB
23+
TO-220
只做原装现货
VB
23+
一级代理商现货批发,原装正品,假一罚十
24+
NA
进口原装正品优势供应
##公司主营品牌长期供应100%原装现货可含税提供技术