位置:首页 > IC中文资料第8781页 > IXTM4N45
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IXTM4N45
4 AMPS 450-500 V, 1.5-ohm / 2.0-ohm
文件:72.71 Kbytes Page:1 Pages
IXYS
艾赛斯
IXTM4N45
LITTELFUSE
力特
High Gain Darlington Output Optocouplers
Description The 4N45/46 optocouplers contain a GaAsP light emitting diode optically coupled to a high gain photodetector IC. Features • High Current Transfer Ratio–1500 Typical • Low Input Current Requirement–0.5 mA • Performance Guaranteed over 0°C to 70°C Temperature Range •
HP
安捷伦
N-Channel Power MOSFETs, 4.5 A, 450V/500V
Description These devices are n-channel, enhancement mode, power MOSFETs designed especially for high voltage, high spaed applications, such as off-line switching power supplies, UPS, AC and DC motor controls, relay and solenoid drivers. • VGS Rated at ± 20V • Silicon Gate for Fast Switchi