位置:首页 > IC中文资料第879页 > IRFR9120NTRPBF
IRFR9120NTRPBF价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IRFR9120NTRPBF
Ultra Low On-Resistance
文件:2.42167 Mbytes Page:4 Pages
IRF
IRFR9120NTRPBF
P-Channel 100 V (D-S) MOSFET
文件:1.08907 Mbytes Page:9 Pages
VBSEMI
微碧半导体
High-Voltage Current-Mode PWM Controller
General Description The Supertex HV9123 is a Switch Mode Power Supply (SMPS) controller subsystem that can start and run directly from almost any DC input, from a 12V battery to a rectified and filtered 240VAC line. It contains all the elements required to build a single-switch converter except
SUTEX
SUTEX
1:10 LVCMOS FANOUT BUFFER
MOTOROLA
摩托罗拉
IRFR9120NTRPBF产品属性
  • 型号
    IRFR9120NTRPBF
  • 功能描述
    MOSFET 20V -100V P-CH FET 480mOhms 18nC
  • 汲极/源极击穿电压
    650 V
  • 闸/源击穿电压
    25 V
  • 漏极连续电流
    130 A 电阻汲极/源极
  • RDS(导通)
    0.014 Ohms