位置:首页 > IC中文资料第716页 > IRF2807STRLPBF
IRF2807STRLPBF价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IRF2807STRLPBF
Advanced Process Technology
文件:133.54 Kbytes Page:11 Pages
IRF
Earth Leakage Detector
Description The KA2807 is a IC for ground fault circuit interrupters which are intended to provide an electrical shock hazard protection from line to ground fault currents on grounded circuits of 120V supplies. Features • Full Advantage of the UL943 • Built-In Voltage Regulator • Sense Coil:
FAIRCHILD
仙童半导体
PREAMPLIFIER FOR INFRARED REMOTE CONTROLLER
DESCRIPTION The µ PC2807 and 2807A are semiconductors integrated circuit developed as preamplifiers for the receiver module of infrared remote controllers. These preamplifiers can be directly connected to a PIN photodiode, and integrate a high-gain first stage amplifier, limiter, bandpass filter,
NEC
瑞萨
NEC
瑞萨
IRF2807STRLPBF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    IRF2807STRLPBF
  • 功能描述
    MOSFET MOSFT 75V 82A 13mOhm 106.7nC
  • RoHS
  • 制造商
    STMicroelectronics
  • 晶体管极性
    N-Channel
  • 汲极/源极击穿电压
    650 V
  • 闸/源击穿电压
    25 V
  • 漏极连续电流
    130 A 电阻汲极/源极
  • RDS(导通)
    0.014 Ohms
  • 配置
    Single
  • 安装风格
    Through Hole
  • 封装/箱体
    Max247
  • 封装
    Tube
更新时间:2026-5-14 13:42:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
IR
2025+
N/A
柒号只做原装 现货价秒杀全网
Infineon/英飞凌
25+
TO-263-2
买原装认准中赛美
Infineon/英飞凌
TO-263-2
原装现货,欢迎询价
IR
16+
TO-263
全新原装/深圳现货库2
26+
原厂原封装
全新原装正品价格最实惠 假一赔百
T0-263
诚信经营!进口原装!量大价优!
23+
TO-263
全新原装正品现货,支持订货
Infineon Technologies
21+
D2PAK
800
100%进口原装!长期供应!绝对优势价格(诚信经营)!