位置:首页 > IC中文资料第2622页 > GST20002
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TURBO 2 ULTRAFAST HIGH VOLTAGE RECTIFIER
FEATURES AND BENEFITS ■ Suited for SMPS ■ Very Low Forward Losses ■ Low recovery time ■ High surge current capability ■ Insulated: Insulating voltage=2500VRMS Capacitance = 55pF DESCRIPTION Dual rectifier suited for welding equipment, high power industrial application. Packaged in Iso
STMICROELECTRONICS
意法半导体
infrared emitting diode and an NPN silicon phototransistor
文件:502.04 Kbytes Page:9 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
200MHz SAW Filter 61MHz Bandwidth
文件:139.52 Kbytes Page:3 Pages
SIPAT
胜普电子
Low Loss CWDM
文件:351.5 Kbytes Page:2 Pages
OPLINK
SCR Trigger and Control Transformers
文件:33.96 Kbytes Page:1 Pages
RHOMBUS-IND
GST20002产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    GST20002
  • 制造商
    BOSCH
  • 功能描述
    JIGSAW 230V