位置:首页 > IC中文资料 > ITR20002
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ITR20002
光开关 (Optical Switch) - Reflective Type
·反应速度快\n·不受可见光影响\n·高敏感性\n·无铅化制程 \n·符合 RoHS 规范;
EVERLIGHT
台湾亿光
ITR20002
对射式(槽型)光电开关
MATELIGHT
美特光
ITR20002
infrared emitting diode and an NPN silicon phototransistor
文件:502.04 Kbytes Page:9 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
ITR20002
ETC
知名厂家
封装/外壳:4-DIP(0.100",2.54mm) 包装:散装 描述:OPTO INTERRUPTER 传感器,变送器 光学传感器 - 反射式 - 模拟输出
ETC
知名厂家
Opto Interrupter
文件:541.63 Kbytes Page:7 Pages
EVERLIGHT
台湾亿光
TURBO 2 ULTRAFAST HIGH VOLTAGE RECTIFIER
FEATURES AND BENEFITS ■ Suited for SMPS ■ Very Low Forward Losses ■ Low recovery time ■ High surge current capability ■ Insulated: Insulating voltage=2500VRMS Capacitance = 55pF DESCRIPTION Dual rectifier suited for welding equipment, high power industrial application. Packaged in Iso
STMICROELECTRONICS
意法半导体
200MHz SAW Filter 61MHz Bandwidth
文件:139.52 Kbytes Page:3 Pages
SIPAT
胜普电子
Low Loss CWDM
文件:351.5 Kbytes Page:2 Pages
OPLINK
SCR Trigger and Control Transformers
文件:33.96 Kbytes Page:1 Pages
RHOMBUS-IND
ITR20002产品属性
  • 类型
    描述
  • VF_Typ (V):
    1.2
  • VF_Max (V):
    1.5
  • VCE(SAT)_Max (V):
    0.4
  • IC(ON)_Min (mA):
    0.2
  • ICEO _Max. (nA):
    100
更新时间:2026-5-14 14:52:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
EVERLIGH原
25+23+
DIP-4
绝对原装正品全新进口深圳现货
EVERLIG
26+
DIP-4
全新原装正品价格最实惠 假一赔百
25+
只做原装正品 有挂有货 假一赔十
25+
EVERLIGHT/亿光全新特价ITR20002即刻询购立享优惠#长期有货
23+
接近反射式