位置:首页 > IC中文资料第10864页 > LBN20002
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LBN20002
200MHz SAW Filter 61MHz Bandwidth
文件:139.52 Kbytes Page:3 Pages
SIPAT
胜普电子
LBN20002
文件:144.84 Kbytes Page:3 Pages
SIPAT
胜普电子
TURBO 2 ULTRAFAST HIGH VOLTAGE RECTIFIER
FEATURES AND BENEFITS ■ Suited for SMPS ■ Very Low Forward Losses ■ Low recovery time ■ High surge current capability ■ Insulated: Insulating voltage=2500VRMS Capacitance = 55pF DESCRIPTION Dual rectifier suited for welding equipment, high power industrial application. Packaged in Iso
STMICROELECTRONICS
意法半导体
infrared emitting diode and an NPN silicon phototransistor
文件:502.04 Kbytes Page:9 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Low Loss CWDM
文件:351.5 Kbytes Page:2 Pages
OPLINK
SCR Trigger and Control Transformers
文件:33.96 Kbytes Page:1 Pages
RHOMBUS-IND
LBN20002产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LBN20002
  • 制造商
  • 制造商全称
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 17:52:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
N/A
23+
N/A
5000
绝对全新原装!现货!特价!请放心订购!
ST
25+
DIP
只售原装自家现货!诚信经营!欢迎来电!
24+
原装现货,可开13%税票