位置:首页 > IC中文资料第10213页 > APT15D60B
APT15D60B价格
|---|---|---|---|---|
APT15D60B | ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE 600V 15A | APT 晶科电子 | ||
APT15D60B | ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE 文件:123.5 Kbytes Page:4 Pages | ADPOW | ||
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE 文件:123.5 Kbytes Page:4 Pages | ADPOW | |||
2*14A/600V Heatsink Dual Anode Common Ultra Fast Recovery Rectifiers 文件:2.80834 Mbytes Page:5 Pages | THINKISEMI 思祁半导体 | |||
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE 文件:125.41 Kbytes Page:4 Pages | ADPOW | |||
High Voltage Fast Recovery Diode | MICROCHIP 微芯科技 | |||
2*15A/600V Heatsink Dual Cathode Common Ultra Fast Recovery Rectifiers 文件:2.89248 Mbytes Page:5 Pages | THINKISEMI 思祁半导体 | |||
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODES 600V 2x15A | APT 晶科电子 | |||
封装/外壳:TO-247-3 包装:管件 描述:DIODE ARRAY GP 600V 15A TO247 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列 | MICROCHIP 微芯科技 | |||
封装/外壳:TO-247-2 包装:管件 描述:DIODE GEN PURP 600V 15A TO247 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单 | MICROCHIP 微芯科技 | |||
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(15A,70-100V) SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 15 AMPERES 70--100 VOLTS | MOSPEC 统懋 |