位置:首页 > IC中文资料第10213页 > APT15D60BCA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT15D60BCA
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODES
ADPOW
APT15D60BCA
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE
文件:125.41 Kbytes Page:4 Pages
ADPOW
APT15D60BCA
2*14A/600V Heatsink Dual Anode Common Ultra Fast Recovery Rectifiers
文件:2.80834 Mbytes Page:5 Pages
THINKISEMI
思祁半导体
APT15D60BCA
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODES 600V 2x15A
APT
晶科电子
High Voltage Fast Recovery Diode
MICROCHIP
微芯科技
THINKISEMI
思祁半导体
封装/外壳:TO-247-3 包装:管件 描述:DIODE ARRAY GP 600V 14A TO247 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MICROCHIP
微芯科技
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(15A,70-100V)