位置:首页 > IC中文资料 > YNC12S20
YNC12S20价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
YNC12S20
9.6-14 VDC Input; 0.7525-5.5 VDC Programmable 20 A
Description The YNC12S20 non-isolated DC-DC converter delivers up to 20 A of output current in an industry-standard surface-mount package. Operating from a 9.6 to 14 VDC input, the YNC12S20 converter is an ideal choice for Intermediate Bus Architectures where point-of-load power delivery is gen
POWER-ONE
POWER-ONE
隔离电源模块
BelFuse
隔离电源模块
Bel Fuse
封装/外壳:5-SMD 模块 包装:管件 描述:DC DC CONVERTER 0.7525-5.5V 100W 电源 - 板安装 直流转换器
ETC
知名厂家
ETC
知名厂家
Surface Mount Automotive Transient VoltagSuppressors
文件:815.71 Kbytes Page:5 Pages
LEIDITECH
雷卯电子
Sales Outline Drawing
文件:97.51 Kbytes Page:1 Pages
MSPI
马洛里
YNC12S20产品属性
  • 类型
    描述
  • 输出功率:
    100W
  • 输入电压(Vdc):
    9.6V~14V
  • 转换效率:
    94%
  • 输出电压:
    0.7525V~5.5V
  • 输出电流(最大值):
    20A