位置:首页 > IC中文资料 > VEF50US24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
VEF50US24
50 Watts VEF Series
文件:131.25 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
VEF50US24
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
VEF50US24
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
AC-DC Power Supplies
50/80/120 Watts PCM Series • 4000 VAC Isloation • Low Leakage Current • Single, Dual and Triple Outputs • Worldwide Medical Approvals • CCC Approved (PCM80) • Both Line and Neutral Fused • Non-standard Connectors Available
AC-DC Power Supplies
文件:666.62 Kbytes Page:4 Pages
50-100 Watts VCS Series
文件:792.96 Kbytes Page:4 Pages
VEF50US24产品属性
  • 类型
    描述
  • 包装:
  • 零件状态:
    停产
  • 使用地区:
    国际
  • 外形:
    台式(类 I)
  • 输入类型:
    缆线(单独出售)
  • 电压 - 输入:
    90 ~ 264 VAC
  • 电压 - 输出:
    24V
  • 电流 - 输出(最大值):
    2.08A
  • 功率 (W):
    50 W
  • 空载功耗:
    300mW(最大)
  • 极化:
    正极中心
  • 应用:
    ITE(商业)
  • 效率:
    V 级
  • 工作温度:
    -10°C ~ 60°C
  • 输出连接器:
    圆管插头,2.5mm 内径 x 5.5mm 外径 x 11.0mm
  • 电线长度:
    47.2\(1.20m)
  • 输入连接器:
    IEC 320-C14
  • 大小 / 尺寸:
    4.58\ 长 x 2.06\ 宽 x 1.23\ 高(116.3mm x 52.4mm x 31.3mm)