位置:首页 > IC中文资料 > VCS50US24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
VCS50US24
XPPOWER
VCS50US24
XPPOWER
VCS50US24
50-100 Watts
VCS50US24
包装:托盘 描述:AC/DC CONVERTER 24V 50W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 转换器
VCS50US24
AC/DC CONVERTER 24V 50W
AC-DC Power Supplies
50/80/120 Watts PCM Series • 4000 VAC Isloation • Low Leakage Current • Single, Dual and Triple Outputs • Worldwide Medical Approvals • CCC Approved (PCM80) • Both Line and Neutral Fused • Non-standard Connectors Available
AC-DC Power Supplies
50 Watts VEF Series
文件:131.25 Kbytes Page:2 Pages
VCS50US24产品属性
  • 类型
    描述
  • 包装:
  • 零件状态:
    在售
  • 类型:
    封闭式
  • 输出数:
    1
  • 电压 - 输入:
    85 ~ 264 VAC
  • 电压 - 输出 1:
    24V
  • 电流 - 输出(最大值):
    2.1A
  • 功率 (W):
    50W
  • 应用:
    ITE(商业)
  • 电压 - 隔离:
    3 kV
  • 效率:
    0.88
  • 工作温度:
    -25°C ~ 70°C(有降额)
  • 特性:
    可调输出,DC 输入能力,通用输入
  • 安装类型:
    底座安装
  • 大小 / 尺寸:
    4.35\ 长 x 3.07\ 宽 x 1.38\ 高(110.5mm x 78.0mm x 35.0mm)