位置:首页 > IC中文资料第8243页 > UMA170CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
UMA170CA
ULTRAMITE SURFACE MOUNT 500 Watt Transient Voltage Suppressor 5.0 to 170 V
MICROSEMI
美高森美
TMOS FET Switching(N-Channel-Enhancement)
MOTOROLA
摩托罗拉
POWER TRANSISTORS(3.0A,40-80V,12.5W)
COMPLEMENTARY SILICON PLASTIC POWER TRANSISTORS
MOSPEC
统懋
500 mW DHD ZENER DIODE DO-35
DESCRIPTION NEC Type RD2.0E to RD200E Series are planar type zener diode in the popular DO-35 package with DHD (Double Heatsink Diode) construction having allowable power dissipation of 500 mW. To meet various application at customers, Vz (zener voltage) is classified into the tight tolerance und
NEC
瑞萨
500 mW DHD ZENER DIODE DO-35
NEC
瑞萨
MOSORB ZENER OVERVOLTAGE TRANSIENT SUPPRESSORS
MOTOROLA
摩托罗拉
UMA170CA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    UMA170CA
  • 制造商
    MICROSEMI
  • 制造商全称
    Microsemi Corporation
  • 功能描述