位置:首页 > IC中文资料第7956页 > TC110301ECT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TC110301ECT
PFM/PWM Step-Up DC/DC Controller
General Description The TC110 is a step-up (Boost) switching controller that furnishes output currents of up to 300mA while delivering a typical efficiency of 84. The TC110 normally operates in pulse width modulation mode (PWM), but automatically switches to pulse frequency modulation (PFM) at lo
MICROCHIP
微芯科技
MICROCHIP
微芯科技
2mm-thick Two-way Operation Type
Detector Switch 2mm-thick Two-way Operation Type A surface mountable two-way operation detector switch with 2mm height.
ALPS
阿尔卑斯
Encoder and Push Operation Type Switch
文件:828.49 Kbytes Page:4 Pages
ALPS
阿尔卑斯
Product Change Notice
文件:144.22 Kbytes Page:4 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
TC110301ECT产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TC110301ECT
  • 制造商
  • 制造商全称
    Microchip Technology
  • 功能描述
更新时间:2026-5-13 17:44:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
2450+
LQFP
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
25+
SC-74A
明嘉莱只做原装正品现货
21+
MIC/微芯优势分销 实单必成 可开13点增值税
22+
N/A
现货,原厂原装假一罚十!
MicrochipTechnology
18+
ICREGCTRLRBSTPWMSOT23A-5
25+
sopdipqfp
全新原装现货,下单前确认
23+
SC-74A
原厂授权一级代理、全球订货优势渠道、可提供一站式BO
24+
原装正品.优势专营
SOT23-5
原装正品现货库存假一赔十欢迎询价
17+
sopdip
100%原装正品现货