位置:STD25NE03L > STD25NE03L详情
STD25NE03L中文资料
厂家型号
STD25NE03L
文件大小
91Kbytes
页面数量
9
功能描述
N - CHANNEL 30V - 0.019 ohm - 25A - TO-251/TO-252 STripFET POWER MOSFET
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
STMICROELECTRONICS
STD25NE03L数据手册规格书PDF详情
DESCRIPTION
■ TYPICAL RDS(on) = 0.019 Ω
■ 100 AVALANCHE TESTED
■ LOW GATE CHARGE
■ APPLICATION ORIENTED CHARACTERIZATION
APPLICATIONS
■ HIGH CURRENT, HIGH SPEED SWITCHING
■ SOLENOID AND RELAY DRIVERS
■ MOTOR CONTROL, AUDIO AMPLIFIERS
■ DC-DC & DC-AC CONVERTERS IN HIGH PERFORMANCE VRMs
■ AUTOMOTIVE ENVIRONMENT(INJECTION, ABS, AIR-BG, LAMPDRIVERS, Etc.)
STD25NE03L产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    STD25NE03L
  • 制造商
    STMICROELECTRONICS
  • 制造商全称
  • 功能描述