位置:首页 > IC中文资料 > STD11NM60ND
STD11NM60ND价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
STD11NM60ND
N-channel 600V - 0.37廓 - 10A - FDmesh??II Power MOSFET I2PAK, TO-220, TO-220FP, IPAK, DPAK
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STD11NM60ND
N沟道600 V、0.37 Ohm典型值、10 A FDmesh II功率MOSFET,DPAK封装
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STD11NM60ND
文件:756.46 Kbytes Page:19 Pages
STD11NM60ND
丝印代码:DPAK;isc N-Channel MOSFET Transistor
文件:324.69 Kbytes Page:2 Pages
ISC
无锡固电
N-channel 600V - 0.40OHM - 11A - TO-220/TO-220FP/D2PAK/I2PAK FDmesh TM Power MOSFET (with fast diode)
DESCRIPTION The FDmesh™ associates all advantages of reduced on-resistance and fast switching with an intrinsic fast-recovery body diode. It is therefore strongly recommended for bridge topologies, in particular ZVS phase-shift converters. ■ TYPICAL RDS(on) = 0.40Ω ■ HIGH dv/dt AND AVALANCHE CA
N-CHANNEL 600V - 0.4ohm-11A TO-220/TO-220FP/D2PAK/I2PAK MDmesh?줡ower MOSFET
N-CHANNEL 600V - 0.4ohm - 11A TO-220/TO-220FP/I2PAK MDmesh?줡ower MOSFET