位置:首页 > IC中文资料 > SR20200C
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SR20200C
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
MIC
昌福电子
SR20200C
20.0A SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS -40V- 200V
PACELEADER
霈峰
SR20200C
Schottky Barrier Rectifiers
WILLAS
威伦电子
SR20200C
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER VOLTAGE RANGE 20 to 200 Volts CURRENT 20.0 Ampere
文件:234.42 Kbytes Page:3 Pages
RECTRON
丽正
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
SAMYANG
三阳电子
SAMYANG
三阳电子
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
SUNMATE
森美特
文件:195.44 Kbytes Page:3 Pages
RECTRON
丽正
文件:73.82 Kbytes Page:2 Pages
DGNJDZ
南晶电子
文件:128.5 Kbytes Page:2 Pages
DGNJDZ
南晶电子
HORNBY
南通康比电子
JINGHENG
晶恒
20.0 AMP SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
GWSEMI
唯圣电子
肖特基整流管
STMICROELECTRONICS
意法半导体
SWITCHMODE??Power Dual Schottky Rectifier
MOTOROLA
摩托罗拉
20 Amp High Voltage 200Volts Barrier Rectifier Power Schottky
20 Amp High Voltage 200Volts Barrier Rectifier PowerSchottky Features • High Junction Temperature Capability x Marking : type number • Low Leakage Current • Case Material: Molded Plastic. UL Flammability ClassificationRating94V-0and MSL Rating 1 • Lead Free Finish/RoHS Com
MCC
SWIRCHMODE?? Power Dual Schottky Rectifier
MOTOROLA
摩托罗拉
SWITCHMODE??Schottky Power Rectifirer
MCC
SR20200C产品属性
  • 类型
    描述
  • IFAV (A):
    20
  • IFSM (A) 8.3ms single half sine-wave:
  • VF_Max(V):
    0.92
  • VF_IF(A):
    10
  • IR @ Ta=25℃_Max(μA):
    200
  • IR @ Ta=25℃_VR(V):